Sıkça Sorulan Sorular

Pizza hamurunun en önemli ham maddesi olan unu müşterilerimiz için titizlikle seçiyoruz. Unumuzun en önemli özelliği, yapısında yüksek oranda bulunan proteindir. Yılların tecrübesiyle geliştirdiğimiz reçetemizle fabrikamızda üretilen hamurlarımız, pizzalarımızın lezzetinin en ayırt edici özelliğidir.
Küçük boy pizzalarımızın çapı 22 cm, orta boy pizzalarımızın çapı 26 cm, büyük boy pizzalarımızın çapı ise 34 cm’dir.
Lezzetli bir pizzanın üretimi, iyi bir pizza hamurunun üretimi ile başlar. Pizza hamurumuzu merkezimizde bulunan üretim tesisimizde özel teknolojimiz ile hazırlıyor ve şubelerimize bu noktadan dağıtarak tüm şubelerimizde kalite standartlarımızı koruyup lezzetimizden ödün vermiyoruz. Pizzalarımızın üst malzemeleri de merkez fabrikamızda kontrol edilerek onaylanır ve şubelerimize soğuk zincir ile dağıtılır. Böylece pizza hamurumuz ve pizza üst malzemelerimiz şubelerimizde buluşur. Pizza hamurumuz firmamıza özel açma tekniği ile eğitim verilmiş personellerimiz tarafından özenle açılır ve pizza tabanı haline getirilir. Pizza üst malzemelerinde ilk sırayı reçetesi ve lezzeti bize özgü olan pizza sosumuz alır ve hemen arkasından mozarella peynirimiz ve diğer malzemelerimiz ile süslenir. Pişmeye hazır hale gelen pizzalarımız fırınımıza atılır ve pişirilir. Restoran müşterilerimiz için pizzamız dilimlenir ve masasında sabırsızlıkla bekleyen müşterilerimize servisi yapılır. Paket servis bekleyen müşterilerimiz için pizzalarımız paketlenir ve 30 dakika teslim garantisi ile özel tasarlanmış motor bagajlarında, ısı kaybı en aza indirgenerek müşterilerimize ulaştırılır.
Tedarikçilerimizi kapsamlı çalışmalar sonucu özenle seçmekteyiz. Ayrıca, gıda güvenliği ve ürün kalite standardımızı sağlayacak kurallar çerçevesinde oluşturduğumuz bir denetim listesi ile onları periyodik aralıklarla denetlemekteyiz. Ürünlerimizin ürün kalite standardına önem verdiğimiz için, denetim puanı belirlediğimiz barajın altında kalan tedarikçiler ile çalışmamıza son vermekteyiz. Pizza malzemelerimiz ise kapsamlı AR-GE çalışmaları sonucu firmamızca geliştirilen özel reçetelerden oluşmakta. Pizzalarımızda kullandığımız dilim sucuk, salam, sosis ürünlerimiz piliç etinden, küp sucuk, pastırma, kavurma, füme kaburga, köfte ve hamburger ürünlerimiz dana etinden üretilmektedir.
Firmamız ISO22000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir. Bu belge, üretimimizin gıda güveliği standartlarına uygunluğunu ve bu konuda resmi kurumlar tarafından denetlendiğini göstermektedir. Ancak unutulmamalıdır ki Pizza Pizza'nın en önemli denetçileri müşterileridir. Müşterilerimizden aldığımız tüm yorumları samimiyetle ve detaylı bir şekilde sorguluyor, değerlendiriyor ve gerekli aksiyonları alarak her zaman müşteri memnuniyetini korumak üzerine çalışıyoruz. Özetle, iyileşmemizde ve sürekli gelişmemizde en büyük denetçimiz müşterilerimiz, yani sizlersiniz.