Franchisee Olmanın Avantajları

Terra Pizza franchise sistemi, yatırımcılarıyla birlikte sağlıklı büyüme stratejisini ilke olarak benimsemiştir.

 • Pizza Deyince Akla Gelen İlk Marka!

  25 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye'nin En Tecrübeli Pizza Zinciri olmanın mutluluğunu yaşayan Terra Pizza Ailesi olarak, pizza denilince akla gelen ilk marka olmanın rekabet avantajını taşımaktayız.

 • Türkiye'nin Her Yerinde!

  İzmir'den Kars'a, Mersin'den Trabzon’a başta Ege ve Anadolu olmak üzere Türkiye'nin 44 farklı şehrinde 140'a yakın restoranıyla tüm Türkiye'yi kucaklamış bir markayız!

 • Kendi İşinde Kazanma İmkanı!

  Düşük açılış maliyetlerimiz ve sunduğumuz karlı operasyon yönetimiyle yatırımınızın geri dönüşünü hızlı alabileceğiniz ve sürdürülebilir nakit akışını sağlayabileceğiniz başarısı kanıtlanmış iş modelimiz vardır.

 • Pizzanın Lezzeti = Kaliteli Ürün!

  Tüm noktalarımızda aynı lezzette ürün yapılabilmesi için pizzalarımızda kullandığımız içeriklerin ürün kalitesinden asla taviz vermeden tüm malzemeleri sektörün en güvenilir markalarından tedarik edip sizlere sunmaktayız. Yeni ürün geliştirme süreçlerinde de müşterilerin içgörülerini daha iyi yakalayabilmek için siz franchisee'lerimizle birlikte çalışmaktayız.

 • Danışmanlık Desteği!

  Lokasyon seçimi, işletmelerin başarılı olmasında en önemli kriterlerinden biri olduğu için Terra Pizza olarak, yeni şube lokasyonlarının belirlenmesi konusunda titizlikle çalışmaktayız. Franchisee adaylarının tespit ettikleri ve sundukları lokasyon alternatiflerini, büyüme hedeflerimiz ve ciro potansiyelleriyle birlikte değerlendirerek onları en verimli lokasyona yönlendirmekteyiz.

 • Profesyonel Eğitim Desteği!

  Terra Pizza Ailesine katılacak olan franchisee adaylarımıza; marka kültürümüzü, işe yaklaşımımızı, restoranlarımızdaki operasyon yönetimini ve temel standartlarımızı aktarabilmek için sınıf ve iş başı eğitimleri olmak üzere 2 aylık yoğun bir eğitim programı sunmaktayız. Bu eğitim programında; franchisee olacak kişinin restoranda çalışacak tüm personelin rol ve sorumluluğunu doğru yönetebilmesi için tüm görevleri uygulamalı olarak tamamlanmasını beklemekteyiz. Programı başarıyla tamamlayan adaylar, şubelerinin operasyonunu verimli ve karlı bir şekilde yönetmeye hazır duruma gelmektedir. Ayrıca operasyon ihtiyaçları doğrultusunda tüm iş süreçleri boyunca sürekli bilgilendirme ve danışmanlık hizmeti desteğimiz devam etmektedir.

 • Pazarlama Desteği!

  Marka stratejimiz doğrultusunda ürünlerimizi müşterilerimize daha iyi anlatabilmek için pazarlama çalışmalarımızı ulusal ve yerel olmak üzere 2 ayrı koldan takip etmekteyiz. Ulusal pazarlamada; Franchisee reklam katkı payı ve Terra Pizza’nın ulusal pazarlama bütçesiyle; TV, radyo, billboard, gazete, internet reklamları ve sosyal medya kampanyalarını yönetmekteyiz. Yerel pazarlamada; lokal iletişimlerle Terra Pizza ürünlerini tanıtarak yeni müşteriler kazanmak amacıyla aktivitelerimizi gerçekleştirmekteyiz.

 • Operasyon Desteği!

  Şubenizin açılışı dahil tüm operasyonu yönetme aşamasında her türlü ihtiyacınızı karşılayabilmek için şubenizden sorumlu saha ekibimizle yanınızdayız! Düzenli gerçekleştirilen şube ziyaretlerimizle operasyonu yönetirken ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği saha operasyonuyla vermekteyiz. Operasyon uzmanlarımız ciro rakamları, işletme maliyetleri, pazarlama faaliyetleri, rakip marka çalışmaları vb. tüm konularda franchise'larının performanslarını yakından ve sürekli takip ederek değerlendirmektedir. Ayrıca 7/24 destek alabileceğiniz Müşteri Hizmetleri hattımızla operasyonunuzu sekteye uğratmadan yönetme imkanı sunmaktayız.