TEDARİK ZİNCİRİ

Terra Pizza olarak önceliğimiz; pizzalarımızı en taze ve en kaliteli malzemelerle yapıp müşterilerimizle buluşturmaktır. Bunun için ürünlerimizi Türkiye’nin en saygın ve bilinir tedarikçilerinden temin ediyor ve 25 yıllık sektör tecrübemizle harmanlayarak içerik kalitesi yüksek standartlarda ürünler sunuyoruz.

  • Terra Pizza İzmir Torbalı’da 8.000 m2 alanda kurulmuş bir üretim alanına sahiptir. Hamurlarımızı son teknoloji hamur üretim makinalarıyla kendi tesislerimizde üretip yurt içi ve yurt dışındaki tüm restoranlarımıza buradan sevk ederek ürün standartlarımızı sağlamaktayız.

  • Tüm ürünlerin depolandığı ve ardından tüm şubelerin kapısına kadar frigorifik araçlarla lojistiğin gerçekleştirildiği güçlü bir lojistik merkezimiz bulunmaktadır.

  • Tesislerimizdeki üretim aşamaları ve hijyen standartları Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından periyodik olarak denetlendiği gibi bizler de restoranlarımızın bu standartları koruması için sürekli olarak denetlemekteyiz.

  • Tedarik Zinciri merkezlerimizde ürün toplama sistemleri ile müşterilerimize ulaşan ürünlerin %100 kalite takibini yaparak, restoranlarımızda en taze ve kusursuz hammaddelerin kullanılmasını sağlamaktayız.

  • Ürünlerimizde domuz eti ve katkıları kesinlikle kullanılmamaktadır. Buna ek olarak ihtiyaçlarımızın % 99'unu yurt içinden tedarik ederek yerli üretim ve istihdamın gelişmesine de katkı sağlamayı ilke edinmiş bir marka olmaktan gurur duyuyoruz.