İnsan Kaynakları

İK ekibimiz, marka kültürüne uygun olarak çalışmalarında performans geliştirmeyi ön planda tutarak çalışanlarının mesleki gelişimine katkı sağlayan fırsatlar sunmayı ve kariyerlerini desteklemeyi ilke edinmiştir.

  • İnsan Kaynakları

    Politikamız, işin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturmak, güncel departman ihtiyaçlarına göre ve herkese eşit fırsat ilkesiyle takım arkadaşları seçmek ve sadece çalışanları değil, gerekli noktalarda işin tanımını da geliştirmeyi değerlendirmektir.

    İK yönetimi; nitelikli, huzurlu, dinamik, gelişime açık ve odaklı çalışma ortamı sağlamayı amaç edinmiştir.

  • Seçme ve Yerleştirme

    Çalışan seçme ve yerleştirme aşamasında işin eksiksiz şekilde tanımlanması, iş için gerekli yetkinliklerin belirlenmesi önceliğimizdir. Aday kriterleri belirlendikten sonra uygun olan adaylar üzerinden yaş, cinsiyet, uyruk, ırk, etnik köken, din, politik yaklaşım ve fiziksel durum gözetmeksizin mülakat süreçleri ilerletilmektedir.

Çalışan profilimiz; değişime ve gelişime açık, motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, takım ruhuna uyumlu, kaynaklarını ve zamanı doğru kullanabilen ve aynı zamanda belirtilen ilkeleri benimsemiş kişilerdir.
Empati gösteren
Yapıcı
İnsana değer veren
İşbirliği içerisinde olan
Sorumluluk sahibi
Araştırmacı ve gelişime açık
Bilgiyi paylaşan
Kararlı
Güven verici
Siz de kariyer fırsatlarında değerlendirilmek üzere CV’nizi
ik@terrapizza.com.tr adresine gönderebilirsiniz.