Transformers ve My Little Pony Oyuncakları Pizza Pizza Çocuk Menülerinde!

Hasbro’nun en sevilen markalarından Transformers ve My Little Pony şimdi Pizza Pizza çocuk menülerinde minikleri bekliyor!

Transformers ve My Little Pony Oyuncakları Pizza Pizza Çocuk Menülerinde!

Pizza Pizza, yeni yılda çocuk menülerini yenileyerek “Kids’ Box” konseptini oluşturduğunu ve bu konseptte global oyuncak şirketi Hasbro ile işbirliği yaptığını açıkladı. Bu iş birliği kapsamında Transformers ve My Little Pony markalı oyuncakları, yenilenen çocuk menülerinin yanına hediyesi olarak ekledi.

Filmleri ve çizgi filmleriyle çocukların sevgilisi olan 12 farklı Transformers ve 24 farklı My Little Pony  karakterlerinin oyuncakları artık Pizza Pizza Kids’ Box’larda en lezzetli pizzalar ve çıtır lezzetlerin yanında çocuklarla buluşacak. Böylece çocuklar hem sevdikleri oyuncakların serisini biriktirecek hem de Pizza Pizza’nın enfes pizzalarına doyacak.

Konuyla ilgili konuşan Pizza Pizza Pazarlama Direktörü Semih Dadaş “Dünyanın en iyi oyun deneyimini sunan Hasbro ile Türkiye’nin Pizzacısı Pizza Pizza olarak bir araya geldik çocukların en çok sevdiği kahramanlarla en lezzetli ürünlerimizi yan yana getirdik. Bu işbirliğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. ” dedi.